Ми шукаємо тренерів! Для тренінгу «Ефективна робота зі ЗМІ та акцій прямої дії».

Оголошення щодо проведення трьоденного тренінгу «Ефективна робота зі ЗМІ та акцій прямої дії».

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає двох професійних тренерів для проведення трьоденного тренінгу по ефективній роботі зі ЗМІ та проведення акцій прямої дії для лідерів та активістів ключових спільнот в контексті ВІЛ/СНІДу, ТБ та вірусних гепатитів, а саме: споживачів наркотиків ( у т.ч. пацієнтів ЗПТ), чоловіків, що мають секс з чоловіками, секс-працівників та колишніх ув’язнених, з п’яти регіонів України (Одеська, Херсонська, Вінницька, Черкаська та Кіровоградська області).

Бажано, щоб один з тренерів спеціалізувався б на темі роботи зі ЗМІ, а другий – на проведенні акцій прямої дії.

Орієнтовні дати проведення заходу: 26-28 червня 2017р., м. Київ.

Орієнтовна кількість учасників: 20 осіб.

Мета заходу: Ознайомити учасників з принципами та сучасними методами ефективної роботи з різноманітними мас-медіа, адвокаційними акціями прямої дії: їх видами та доцільністю в різних випадках, показати кращі практики вдалого використання ЗМІ в адвокаційній роботі та спробувати відпрацювати найбільш ефективні моделі акцій прямої дії, в т.ч. вуличних та флешмобів, для їх використання активістами в майбутньому.

 

Основні теми, що будуть розглядатися:

– сучасні методи ефективної роботи з різними ЗМІ як інструмент проведення вдалої адвокації, надання кращих практик такої роботи;

–        розгляд конкретних випадків різноманітних акцій прямої дії;

–        моделювання ситуацій;

–        механізми, що дозволяють досягати позитивного результату у боротьбі з особами, що приймають рішення, у тому числі використовуючи медіа.

Зацікавлених спеціалістів просимо надати такі документи (в довільному вигляді, окремими файлами):

1). Вашу фінансову пропозицію в гривнях щодо гонорару для проведення цього тренінгу (бажано мати ФОП, хоча це не є обов’язковою умовою).

2). Приблизний план трьоденного заходу, де розписані модулі та методи/механізми впровадження.

3). Актуальне Резюме, де має бути вказаний досвід вашої тренерської роботи, особливо по темам, які будуть підняті на нашому заході.

Будь ласка, надсилайте всі документи на адресу achernyshev@ga.net.ua з обов’язковою копією на omakhno@ga.net.ua, в строк до 21:00 п’ятниці, 09.06.2017р. Оголосити дві обрані кандидатури ми плануємо  10-11 червня. За потребою, ми будемо зв’язуватись з потенційними кандидатами для уточнення нюансів.

Захід проводитиметься в рамках напрямку 15М “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” за підтримки БО “Мережа” та МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

Leave a Reply