Послуги організації

Громадський центр

Працівники нашого громадського центу раді вас бачити у нас з вівторка по неділю з 14 до 21 .Тут ви можете провести час у вільному спілкуванні, познайомитись з новими друзями та обговорити актуальні питання у дружній атмосфері. Для вас безкоштовно працюють психологи та соціальні працівники, крім того на базі громадського центу ви зможете протестуватись швидкими тестами на ВІЛ,вірусні гепатити, сифіліс, хламідіоз, гонорею та отримати результат протягом 10-15 хвилин. Також на наших розважальних заходах ви отримаєте порцію гарного настрою та різнобарвного гумору.

Медичні послуги

Громадська організація «Гей-альянс», починаючи з 2008 року, надає якісні медичні послуги ЧСЧ та жінкам-партнеркам ЧСЧ, а саме:
- Діагностика швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію, гепатит В, гепатит С, сифіліс (кров береться з пальця), а також хламідіоз і гонорею (береться мазок). Результат всіх експрес-тестувань стає відомим вже через 10 хвилин.
- Вакцинація від гепатиту В (проводиться в три етапи протягом півроку).
- Медичні консультації, що надають професійні лікарі різноманітного профілю з великим досвідом роботи з ЧСЧ.
Всі консультації та послуги надаються безкоштовно зі збереженням анонімності та конфіденційності.

Психологи

У кожної людини в житті трапляються негаразди, з більшістю з них ми справляємось самостійно або за допомогою близьких людей, але іноді в нагоді стане саме професійна допомога задля більш якісного вирішення питання що створює дискомфорт. Наші психологи завжди допоможуть з проблемами взаємовідносин, внутрішніх конфліктів, гомофобії, питання камін-ауту, низької самооцінки, нав’язливих станів та багатьма іншими питаннями...
Безкоштовно, професійно, конфіденційно.

Аутріч-профілактика

Аутріч - один з найважливіших напрямків організації , оскільки аутріч означає охоплення зовні, тобто поза офісом. Аутріч-робота включає надання інформації, консультацій і профілактичних засобів в місцях, звичних для клієнтів, тобто там, де вони зазвичай проводять час та дозвілля. На аутріч маршрутах наші кліенти можуть отримати презерватии лубриканти консультацію шодо місць безкоштовного тестування на ВІЛ і ІПСШ,та супровід до цих місць. На відміну від інших установ ми, самі йдемо на контакт зі своїми клієнтами, не чекаючи, доки до нас звернуться за допомогою.

Культурні заходи

Якщо у тебе є бажання розкрити свій творчий потенціал, навчитись чомусь новому, а може просто поспілкуватися та гарно провести час серед "своїх" - тоді заходи Громадського Центру саме для тебе. Тут кожен знайде собі заняття до смаку: дискусійні клуби, группи підтримки, психологічний клуб, вокально-театральний гурток, гурток комп'ютерной грамоти, вечірки, пікніки, виставки і цей список можна продовжувати скільки завгодно. А може саме у тебе є якась інноваційна ідея? Як кажуть "краще один побачити, а ніж сто раз почути", тож не втрачай часу і приходь. Тут раді всім!