Без рубрики

22 травня в офісі КОБО «Відкрите серце” відбулось засідання Кіровоградської регіональної ради спільнот (РРС).

22 травня в офісі КОБО «Відкрите серце” відбулось засідання Кіровоградської регіональної ради спільнот (РРС).
Лідери та активісти найбільш уразливих до ВІЛ, ТБ та гепатитів спільнот СІН/ЗПТ, ЧСЧ, секс-працівників, колишніх ув’язнених обговорили виконання адвокаційного плану на 2015 рік та труднощі, що спіткають на етапах його виконання, а також заручилися підтримкою місцевих НУО щодо надання технічної підтримки Кіровоградській РРС. Був також уточнений склад ради – активістів від спільнот СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ та колишніх ув’язнених.

РСС_22.05_2 unnamed (1)

По результатам засідання присутні вирішили:

–          Ініціювати проведення круглого столу з представниками громадянського суспільства та влади на тему «Подолання бар’єрів доступу до АРВ-лікування затриманих у СІЗО ВІЛ-позитивних осіб з числа найбільш уразливих до ВІЛ груп» з представниками СІЗО, СНІД-служби та Кіровоградської РРС 10 червня. Особа, відповідальна за його проведення – регіональний координатор ГО «Гей-альянс» в Кіровоградській області Вікторія Лінцова.

–          Посилити вплив спільноти ЧСЧ на місцеву владу, збільшити представництво цієї групи в регіональних координаційних механізмах та групах.

–     Регулярно обговорювати на засіданнях Кіровоградської РРС стан виконання річного адвокаційного плану та залучати до роботи нових зацікавлених активістів з числа уразливих спільнот.

Для довідки:
Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “Гей-альянс” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Львівська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Сумська), за фінансової підтримки ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ” та МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.

 

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар