Без рубрики

Alliance.Global провела тренінг «Наш PR: ефективна робота зі ЗМІ та акції прямої дії» для активістів ключових спільнот

26-28 червня Alliance.Global провела тренінг «Наш PR: ефективна робота зі ЗМІ та акції прямої дії» для активістів ключових спільнот споживачів наркотиків, секс працівників, ЧСЧ та колишніх ув’язнених з Одеської, Херсонської, Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей.

Тренерами заходу виступили відомий медіаексперт, спікер, копірайтер, фахівець-практик із адвокації та PR Святослав Шеремет та журналістка, медіа-експертка і правозахисниця Olha Vesnianka.

Метою заходу було ознайомлення учасників та учасниць із принципами, сучасними методами та кращими практиками ефективної роботи з різноманітними мас-медіа та їх використання в адвокаційній роботі; розглянути акції прямої дії як засіб адвокації, розглянувши їх різновиди та доцільність у різних випадках.

Учасники отримали знання та дискутували на теми:
1. Сучасні методи ефективної роботи з різними мас-медіа як інструмент проведення вдалої адвокації, ознайомлення з кращими практиками такої роботи.
2. Засоби, що дозволяють досягати позитивного результату у взаємодії з особами, що приймають рішення, у тому числі з використанням мас-медіа.
3. Акції прямої дії: різновиди (вуличні акції, флешмоби тощо) та доцільність у різних випадках. Моделювання ситуацій для відпрацювання найбільш ефективних сценаріїв акцій прямої дії. Інформаційні приводи і планування акцій.
4. Що таке PR і навіщо це потрібно? Засоби PR.
5. Як подолати перешкоди співпраці зі ЗМІ?
6. Як говорити синхронами?
7. Мова наших текстів: блоги, прес-анонси і прес-релізи.
8. Представлення журналістського досвіду висвітлення тем щодо вразливих груп.

Для довідки:
Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Одеська, Херсонська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська), за фінансової підтримки БО Мережа ЛЖВ та МБФ “Альянс Громадського здоров’я”.
Регіональна рада спільнот (РРС) – це консультативно-дорадчий орган, куди входять лідери та активісти найбільш уразливих до ВІЛ груп, яка має за мету значно посилити спроможність спільнот шляхом спільних адвокаційних дій, у тому числі до збільшення доступу до медико-соціальних послуг представників уразливих спільнот в регіоні.

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар