Без рубрики

В Киеве прошла встреча Платформы ключевых сообществ где были приняты приоритетные направления развития

21-23 червня в Києві проходила зустріч Платформи ключових спільнот під назвою « “Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу”, в якому взяли участь представники 4 спільнот: людей, які живуть з наркозалежністю (ЛЖН), секс-працівників, ЧСЧ та колишніх ув’язнених.

Перший день присвячено практичній реалізації Стратегії забезпечення стійкої відповіді на епідемії ТБ, ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, огляду нової заявки України до ГФ, а також роботі в групах.

На другий день під час обговорення та мозкового штурму учасниками були визначені 5 пріоритетних напрямків роботи, над якими буде надалі працювати Платформа, а саме:
1). Представництво спільнот в Національних та місцевих координаційних механізмах.
2). Адвокація доступу до послуг на національному рівні. Взаємодія та посилення співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України.
3). Бюджетна адвокація на місцевому рівні, у тому числі робота з депутатами місцевих рад та оцінка якості послуг.
4). Система навчання представників ключових спільнот.
5). Подолання стигми та дискримінації по відношенню до представників ключових груп.

Під час третього дня роботи учасники Національної платформи ключових спільнот презентували Платформу стейкхолдерам та потенційним донорам (Міжнародний фонд “Відродження”, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, Мережа ЛЖВ, проект USAID, UNICEF Ukraine, посольство Нідерландів, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, RESPOND Project тощо) та отримали від них зворотній зв’язок та готовність підтримати різні заходи в рамках Платформи.

54321

6

7

8

9

10111213

141516

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар