Організація

Ми працюємо для вас.

Шановні клієнти та партнери ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»,

Інформуємо вас щодо ситуації, яку нещодавно було виявлено під час рутинних перевірок документального оформлення процесу надання соціальних послуг.

Ми є динамічною та швидкозростаючою організацією з тривалим напрацьованим базисом та майже 20-річним досвідом роботи у сфері профілактики ВІЛ серед ЧСЧ. Нам не завжди вдається проконтролювати кожен крок всіх членів нашої команди. Не дивлячись на чітко формалізовані процедури щодо алгоритму надання послуг соціальними працівниками та документування відповідних дій, соціальним працівником була допущена помилка. Так, у другій декаді листопада було ідентифіковано проблему щодо забезпечення належної якості послуг у питанні надання соціального консультування та соціального супроводу, та неналежне оформлення супроводжуючих процес документів. Цей випадок міг понести наслідки у вигляді можливої дискредитації іміджу та довіри серед зацікавлених сторін (медичної установи, лікаря, соціального працівника, клієнта). Після виявлення факту неправомірно оформленого кейсу, нами було проведено ґрунтовне внутрішнє розслідування ситуації та вжито жорстких мір задля унеможливлення повторювання подібних інцидентів.

Ми просимо вибачення у людей, яких тим чи іншим чином торкнулася ця ситуація, і запевняємо, що в жодному разі в нас не було мети дискредитації довіри до організацій, установ чи певних осіб.

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» дотримується принципів недискримінації, толерантності, рівності, безпеки, відкритості в діяльності та поваги до особистості як у роботі з клієнтами, так і з партнерами та сподівається на аналогічне ставлення.

Хочемо запевнити наших клієнтів та партнерів, що зазначена ситуація не вплине на нашу подальшу плідну роботу і на бажання далі турбуватись про ваше здоров’я! Ми завжди дбали і будемо дбати про якість наших послуг.

Ми повністю згодні із твердженням Еміля Кроткого: «Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але й нічого не робити — помилка».

Тому у випадку наявності ваших пропозицій щодо покращення нашої роботи – залиште нам повідомлення на цьому веб сайті або надішліть нам електронного листа з пропозиціями на pubrel@ga.net.ua.

 

З повагою,

команда ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ».

Про автора

Julian Denysenko

Julian Denysenko