Послуги організації

 

Громадський центр

Працівники нашого громадського центу раді вас бачити у нас з вівторка по неділю з 14 до 21 .Тут ви можете провести час у вільному спілкуванні, познайомитись з новими друзями та обговорити актуальні питання у дружній атмосфері. Для вас безкоштовно працюють психологи та соціальні працівники, крім того на базі громадського центу ви зможете протестуватись швидкими тестами на ВІЛ,вірусні гепатити, сифіліс та отримати результат протягом 10-15 хвилин. Також на наших розважальних заходах ви отримаєте порцію гарного настрою та різнобарвного гумору.

 

Медичні послуги

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», починаючи з 2008 року, надає якісні медичні послуги ЧСЧ та жінкам-партнеркам ЧСЧ, а саме:
– Діагностика швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію, гепатит В, гепатит С, сифіліс (кров береться з пальця). Результат всіх експрес-тестувань стає відомим вже через 15 хвилин.
– Вакцинація від гепатиту В (проводиться в три етапи протягом півроку).
– Медичні консультації, що надають професійні лікарі різноманітного профілю з великим досвідом роботи з ЧСЧ.
Всі консультації та послуги надаються безкоштовно зі збереженням анонімності та конфіденційності.

 

Психологи

У кожної людини в житті трапляються негаразди, з більшістю з них ми справляємось самостійно або за допомогою близьких людей, але іноді в нагоді стане саме професійна допомога задля більш якісного вирішення питання що створює дискомфорт. Наші психологи завжди допоможуть з проблемами взаємовідносин, внутрішніх конфліктів, гомофобії, питання камін-ауту, низької самооцінки, нав’язливих станів та багатьма іншими питаннями…
Безкоштовно, професійно, конфіденційно.

 

Аутріч-профілактика

Аутріч – один з найважливіших напрямків організації , оскільки аутріч означає охоплення зовні, тобто поза офісом. Аутріч-робота включає надання інформації, консультацій і профілактичних засобів в місцях, звичних для клієнтів, тобто там, де вони зазвичай проводять час та дозвілля. На аутріч маршрутах наші кліенти можуть отримати презерватии лубриканти консультацію шодо місць безкоштовного тестування на ВІЛ і ІПСШ,та супровід до цих місць. На відміну від інших установ ми, самі йдемо на контакт зі своїми клієнтами, не чекаючи, доки до нас звернуться за допомогою.

 

Культурні заходи

Якщо у тебе є бажання розкрити свій творчий потенціал, навчитись чомусь новому, а може просто поспілкуватися та гарно провести час серед “своїх” – тоді заходи Громадського Центру саме для тебе. Тут кожен знайде собі заняття до смаку: дискусійні клуби, группи підтримки, психологічний клуб, вокально-театральний гурток, гурток комп’ютерной грамоти, вечірки, пікніки, виставки і цей список можна продовжувати скільки завгодно. А може саме у тебе є якась інноваційна ідея? Як кажуть “краще один побачити, а ніж сто раз почути”, тож не втрачай часу і приходь. Тут раді всім!