Get Test – інфокампанія

Get Test – це соціальний проект, орієнтований на забезпечення доступу чоловіків, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ), до послуг з профілактики та діагностики ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Фокус на цільовій аудиторії зумовлений тим, що в Україні ЧСЧ залишаються єдиною соціальною групою, в якій епідемія ВІЛ продовжує зростати, а не йде на спад. Вагомими факторами, які можуть покращити ситуацію, є регулярне проходження тестів і вчасна діагностика. Саме тому наші дружні пункти тестування працюють по всій країні, а швидкі тести є анонімними, надійними та абсолютно безкоштовними.

Ми переконані, що безпека та насолода взаємно доповнюють секс, а уникнути можливих негативних наслідків для здоров’я – легко.

Команда, яка проводить тестування, – це висококваліфіковані фахівці у сфері охорони здоров’я та соціальної роботи, які у своїй роботі часто поєднують обов`язки медичних, соціальних працівників і психологів. А сам проект реалізований за підтримки міжнародних неурядових організацій, адже Get Test є частиною глобального руху за здоров`я чоловіків, які мають секс з чоловіками. Наш ресурс дає можливість швидко зареєструватися на тест, а також бути в курсі важливих тем і актуальних новин, про які ми розповідаємо в рубриці «Матеріали», а також на сторінках у соцмережах.

www.gettest.com.ua