Ком’юніті-центри

Київський ком’юніті-центр
З понеділка по неділю, з 14:00 до 21:00 в головному офісі організації, працює ком’юніті-центр для ЛГБТ людей. Тут можна отримати соціальні та психологічні послуги, а також пройти безкоштовне тестування на ВІЛ та ІПСШ.

З 15 години центр працює в розважальному форматі, тут можна пограти в мафію, колективно розгадати японські інтелектуальні тести “кокологія”, прийняти участь в “пси-клубі” та відвідувати інші дискусійні клуби та тематичні заходи.

Центр працює за підтримки: Emergency Support Fund for Key Populations in Eastern Europe and Central Asia ( AFEW-International & aidsfonds )

Ком’юніті клуб в місті Дніпро “MenSpace”

Щодня, окрім понеділка, з 13:00 до 21:00 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 25А для ЧСЧ відкритий ком’юніті-клуб “MenSpace” в рамках проекту “HealthLink”, який виконується ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за підтримкою БФ “Альянс громадського здоров’я”. В КК “MenSpace” клієнт може отримати не тільки послуги з консультування, експрес тестування на ВІЛ, а й стати учасником цікавих івентів, пізнавальних майстер-класів, прийняти участь у захоплюючих турнирах з настільних та цифрових ігор, дивитись улюблені фільми у колі друзів та заводити нові знайомства.
“MenSpace” – це не тільки місце, де всі “свої”, це дім, в який хочеться повертатися знову і знову.
Контактна інформація:
тел:(viber, telegram, whatsapp) +38 (050) 4032334 Олександр.
website: www.menspace.tk