PrEP – інфокампанія

PrEP (ПрЕП, доконтактна профілактика ВІЛ, ДКП) – це спосіб прийому таких самих лікарських препаратів, які використовують для лікування ВІЛ-інфекції, з метою зменшення імовірності зараження в ситуаціях з підвищеним ризиком інфікування ВІЛ. (Більш детально про PrEP тут www.PrEP.com.ua)

Клієнти Громадської організації «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» першими в Україні отримали можливість скористатися безкоштовними послугами з доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (за допомогою PrEP).

Починаючи з 2017 року, організація в рамках реалізації програми Fast Track запустила перших 100 курсів PrEP в Києві для чоловіків, що мають секс з чоловіками (за підтримки Alliance for Public Health та CDC)

З 2019 року пілотний проект переріс у загальнонаціональну програму, а громадська організація “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” запустила інформаційну кампанію www.prep.com.ua (за підтримки aidsfonds).

Тепер бажаючі взяти участь у всеукраїнському інноваційному проекті профілактики, можуть звертатися як в представництва організації так і на інформаційний ресурс www.prep.com.ua

Інфоресурс постійно поновлюється важливими статтями на тему PrEP, серед яких останні дослідження та статистики зі всього світу.