PrEP – інфокампанія

PrEP (ПрЕП, доконтактна профілактика ВІЛ, ДКП) – це спосіб прийому таких самих лікарських препаратів, які використовують для лікування ВІЛ-інфекції, з метою зменшення імовірності зараження в ситуаціях з підвищеним ризиком інфікування ВІЛ. (Більш детально про PrEP тут www.PrEP.com.ua)

Клієнти Громадської організації «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» першими в Україні отримали можливість скористатися безкоштовними послугами з доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (за допомогою PrEP).

Починаючи з 2017 року, організація в рамках реалізації програми Fast Track запустила перших 100 курсів PrEP в Києві для чоловіків, що мають секс з чоловіками (за підтримки Alliance for Public Health та CDC)

З 2019 року пілотний проект переріс у загальнонаціональну програму, а громадська організація “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” виконує частину національного проекту у найбільших регіонах України: місто Київ, Київська область, Харківська область, Дніпропетровська область, Чернігівська область.

В кінці 2018 року АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ починає підготовку до запуску національнї інформаційної кампанії щодо PrEP.
З цього моменту, представники ключової групи ризику ЧСЧ, що мають бажання прийняти участь у програмі можуть зареєструватися на програму за допомогою веб-сайту у декілька простих кроків www.prep.com.ua.

Інфоресурс постійно поновлюється важливими статтями на тему PrEP, серед яких останні дослідження та статистика зі всього світу.

В 2019 році національна інформаційна кампанія PrEP працювала за підтримки Aidsfonds:

В 2020 році національна інформаційна кампанія PrEP працювала за підтримки MPact Global Action:

ALLINACE.GLOBAL розуміє велику роль PrEP у припиненні епідемії ВІЛ та планує продовжувати інформаційні кампанії в 2021 році.