Тендери

Вакансія консультанта з PR та комунікації.

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» в рамках проєкту «Розвиток потенціалу спільноти чоловіків, які мають секс із чоловіками (ЧСЧ)» у співробітництві з Національним ЧСЧ-консорціумом та за підтримки БО «100% життя», шукає консультанта з PR та комунікації.

Техзавдання для консультанта з PR та комунікації (деталізовані обов’язки):

1.Створення публікацій про роботу ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» та Національного ЧСЧ-консорціума (спільно з членами консорціума), розміщення, поширення, та відстеження зворотного зв’язку, створення так званого «інформаційного шуму».
2.Створення бази дружніх журналістів та видань національного та місцевого рівня (онлайн-, друковані ЗМІ, ТБ і радіо), Співпраця та оперативний обмін інформацією з масмедіа у концептуальному підготуванні медіаматеріалів (телесюжетів, ток-шоу, текстових матеріалів).
3.Створення бази опонентів, зокрема недружніх ЗМІ, націоналістичних угрупувань, ультраправих партій, церков та релігійних організацій (національного та регіонального рівня), відстеження їх публікацій та оперативне реагування.
4.Взаємодія з мережами параюристів-ЧСЧ/ЛГБТІ та підлітків, з іншими консультантами АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму на предмет оперативного реагування на мову ворожнечі в ЗМІ.
5.Співпраця з лідерами громадської думки, селебрітіс, посадовцями та іншими потенційними союзниками щодо просування ідей толерантного відношення до ЛГБТІ, підтримки активностей ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» та Консорціуму.
6.Створення, просування, розкрутка та популяризація публікацій від імені ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» та Національного ЧСЧ-консорціуму, на вебсайті організації, в соціальних мережах Facebook, Instagram, в YouTube, адміністрування групи Консорціуму в Telegram. Створення та адміністрування сторінки Консорціуму на Facebook та Instagram.
7.Відстеження публічної реакції на ініціативи АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму
8.Створення та розсилка публічних та позиційних заяв, прес-релізів, звернень, офіційних листів, публічних запитів тощо від імені АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму.
9.Розробка прес-пакету (КІТ) про роботу Національного ЧСЧ консорціуму.
10.Контроль відео- та фотозйомки під час заходів під егідою АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму.
11.Розробка матеріалів, інфографіки, візуального контенту для проведення різноманітних заходів, акцій, флешмобів під егідою АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Національного ЧСЧ-консорціуму, брендування продукції.
12.Формування, разом з іншими консультантами, комунікаційної стратегії АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ, Консорціуму та корпоративного стилю.
13.Формування меседжів Консорціуму за поточними викликами, надання інтерв’ю та коментарів у публічному просторі за потреби та за запитом.
14.Участь, разом з іншими працівниками, в загальних робочих зустрічах в рамках АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму.
15.Переклад та публікація ключових матеріалів АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Національного ЧСЧ консорціуму англійською (на вебсайті організації, в соціальних мережах, поштова розсилка).
16.Участь в розробці грантових заявок за компонентами PR та комунікації (за потреби), участь у складанні програмних звітів донору (за потреби); власне обов’язкове звітування за затвердженими формами.
17.Допомога консультантам АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Консорціуму у підготовці різноманітних звернень, петицій, відкритих листів тощо з позицій PR.
18Інші завдання, що можуть бути пов’язані з зовнішньою комунікацією та поширенням інформації про роботу АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Національного ЧСЧ консорціуму.

Вимоги до кандидата/кандидатки:

– Практичний досвід роботи в питаннях PR, комунікації з масмедіа, союзниками та опонентами, різними соціальними та поведінковими групами (досвід роботи з представниками ЛГБТ-спільноти буде дуже вітатись).
– Знання засад СММ для просування та популяризації АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та Національного ЧСЧ-консорціуму.
– Навички написання публічних публікацій (прес-релізів, офіційних звернень до органів влади, петицій тощо) у соціальних мережах та ЗМІ (бажано надати конкурсній комісії зразки таких публікацій).
– Володіння загальною інформацією щодо основних напрямків сучасного ЛГБТ-руху – адвокація, правозахист, мобілізація спільноти, надання медико-соціальних послуг тощо.
– Вільне володіння українською мовою (письмовою та усною).
– Знання розмовної та письмової англійської на рівні Intermediate або вище для перекладу значущих публікацій, листування та спілкування з партнерами.
– Особисті зв’язки з людьми, які приймають рішення, селебрітіс, журналістами, союзниками ЛГБТ тощо – будуть перевагою.
– Готовність відкрито діяти та позиціонувати себе в інтересах ЧСЧ та ЛГБТ-спільноти.
– Особиста ідейна згода з метою та завданнями адвокаційної та правозахисної діяльності організації.
– Фактичне проживання в Києві або в географічній близькості від нього.
– Вища освіта.
– Креативне мислення, організаторські здібності, хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат.
– Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів.
– Готовність працювати в професійній команді однодумців.
– Вчасне складання звітності в межах своїх обов’язків.

Додаткова інформація:

– повна зайнятість;
– бажано мати ФОП ІІІ групи;
– надання послуг з липня по грудень 2020 року.

Бажаючим взяти участь в конкурсі – прохання надсилати Ваші резюме українською та короткого мотиваційного листа (вільна форма) на електронну адресу omakhno@ga.net.ua з обов’язковою копією на achernyshev@ga.net.ua, вказавши в темі листа назву вакансії «Консультант з PR та комунікації».

Також обов’язково вкажіть в листі ваш бажаний рівень оплати за один робочий день.

Дедлайн подання резюме – до 15:00 09 липня 2020 року.

З найбільш вмотивованими кандидатами/кандидатками по результатам розгляду пропозицій буде проведена співбесіда в Zoom.

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар