Без рубрики

11-12 червня 2015р. відбувся експертний візит співробітника громадської організації «Гей-альянс» до Кіровограду.

11-12 червня 2015р. відбувся експертний візит співробітника громадської організації «Гей-альянс» до Кіровограду.

боралорнплшгп

Потрібно відзначити, що нещодавно обласною радою була затверджена обласна програма з протидії ВІЛ/СНІДу в регіоні, до якої були включені заходи, що були розроблені лідерами основних уразливих груп (СІН/ЗПТ, секс-працівники, колишні ув’язнені, ЧСЧ).
До вашої уваги – деякі результати цього візиту:

Регіональним координатором «Гей-альянсу» в Кіровоградській області Вікторією Лінцовою буде підняте питання щодо збільшення оціночної кількості ЧСЧ до 900 (згідно даних останнього проведеного біоповедінкового дослідження серед ЧСЧ в 2013 році), на найближчому засіданні обласної Координаційної ради з ВІЛ/СНДу та ТБ, після цього буде адвокатоване питання внесення змін до обласної програми щодо перерахунку сум заходів для ЧСЧ в сторону збільшення на наступні роки (2016-2018).

Обговорено та визначено порядок впровадження соціального замовлення для відкриття пункту реєстрації бездомних громадян України з числа найбільш уразливих до ВІЛ груп населення.

У серпні цього року заплановано провести круглий стіл стосовно вирішення питань безпритульності СІН та осіб, які вийшли з місць позбавлення волі. За участю представників департаменту соціального захисту та міської ради. РПотрібний результат адвокації: надання дозволу міської ради на реєстрацію бездомних, виділення приміщення для центру ресоціалізації.

На найближчому засіданні обласної Координаційної ради буде винесено питання щодо включення до складу Ради представника від ЧСЧ (це єдина група, від якої ніколи не було представника в раді).

Спеціалістом з адвокації нашої організації спільно з регіональним координатором був розроблений алгоритм громадського моніторингу/аудиту державних закупівель в області.

Для довідки:
Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “Гей-альянс” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Львівська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Сумська), за фінансової підтримки ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ” та МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар