Отримання грошової допомоги

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» надає грошову допомогу клієнтам організації, які проживають на підконтрольній уряду території України, на покриття певного виду потреб, як-от дороговартісне обстеження, медикаменти, релокація тощо. Дана допомога передбачає компенсацію грошових коштів за надані чеки. Для оперативної інформації щодо отримання цієї послуги необхідно звернутись до соціального працівника в вашому регіоні або зверніться за посиланням https://linktr.ee/allglobal
Звертаємо вашу увагу, що проєкти фінансової допомоги мають періодичну дію (допомога надається періодично, час від часу), тому організація не завжди має можливість забезпечити грошовою підтримкою клієнтів.

Якщо є потреба в отриманні екстреної фінансової допомоги або ви хочете будь-що запитати у нас, будь ласка, відправте нам повідомлення на електронну пошту aid@ga.net.ua (ми працюємо на всій контрольованій урядом території України).

Також організація надає малі гранти для ініціативниї груп, проєкти яких націлені на вирішення нагальних потреб громад, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на території України. Більш детально про проєкт, що видає гранти за посиланням.