Параюридичний ХАБ

«Параюридични Хаб» на захисті прав! Безоплатна правова допомога для всіх ключових спільнот.

«Параюридичний Хаб» (в минулому «Мережа параюристів») – це холдер всіх мереж параюридичної допомоги кожної з ключових спільнот по відношенню до ВІЛ-інфекції: ЛЖВ, жінки, які живуть з ВІЛ, колишні ув’язнені, ЧСЧ/ЛГБТ+, секс-працівниці, підлітки, які живуть з ВІЛ, люди, які вживають ін’єкційні наркотики, та люди, які хворіють або перехворіли на ТБ.

Наша команда понад 3 роки займається розбудовою національних параюридичних мереж допомоги, що працюють по всій території України.
Ми стоїмо на захисті твоїх прав! Та надаємо правову допомогу абсолютно безкоштновно.

Яку ми надаємо параюридичну допомогу?
⁃ Надаємо оперативну фахову правову оцінку факту порушення прав;
⁃ Консультуємо з приводу наявних рішень для відновлення порушених прав та з приводу подальших дій їх вирішення;
⁃ Наші параюристки та параюристи мережі складають первинні юридичні документи з подальшим супроводом або перенаправленням для надання безоплатної первинної чи вторинної допомоги;
⁃ Надаємо первинну психологічну допомогу.

Хто такі параюристи та параюристки?
Це люди, які не мають спеціалізованої юридичної освіти, але які пройшли спеціальне навчання і можуть якісно надавати первинну юридичну підтримку у випадку порушення прав. Назва з префіксом “пара” була обрана за аналогією до “парамедиків”, які також надають первинну допомогу. Тільки в нашому випадку ця допомога є юридичною. Наша команда налічує понад 150 параюристів та параюристок з усіх регіонів України.

Уся підтримка параюридичною мережею надається безплатно та конфіденційно за принципом “рівний-рівному”. Наприклад, з підлітками, під керівництвом професійної юристки, комунікують такі ж самі підлітки, але які пройшли спеціальні тренінги по наданню первинної юридичної допомоги. А з представниками ЧСЧ/ЛГБТІК спільноти представники самої спілки, які також мають необхідні знання та навички. Отримати допомогу можна як офлайн, так і онлайн.

Як потрапити до психолога та отримати консультацію?
Кожна людина з ЛГБТК+ спільноти, а також зі спільнот, уразливих до ВІЛ, можуть отримати безоплатну психологічну допомогу від «Параюридичного Хабу». Записатися до наших психологів дуже легко: https://linktr.ee/paralegals.ua

Понад 3 роки ми займаємось розбудовою національних параюридичних мереж допомоги, що працюють по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Першу ми створили з нуля і працювали з двома мережами (параюридична мережа допомоги для ЧСЧ/ЛГБТІК та параюридична мережа допомоги для підлітків, які зіткнулися з епідемією ВІЛ/СНІД), а потім поділились цим досвідом з усіма іншими ключовими спільнотами уразливими до ВІЛ.
Окрім цього, команда нашого проєкту займається моніторингом правопорушень та навчально-просвітницькою діяльністю.

Більше детальної інформації про параюридичні мережі можна знайти на наших сторінках у Facebook, Instagram, TikTok:
https://www.facebook.com/paralegals.ua
https://www.instagram.com/paralegals.ua
https://www.tiktok.com/@paralegals.ua

Звертайтесь до нас, якщо у вас є питання або якщо ваші права було порушено:
Координатор мереж параюристів ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ”:
Борис Грачов, e-mail: bgrachov@ga.net.ua.

Менеджери параюридичної мережі:
Євген Білоцький, тел.: +38 (050) 718 10 08, e-mail: ybilotskyi@ga.net.ua
Віталій Танасійчук, тел: +38 (068) 421 63 77, e-mail: vtanasiichuk@ga.net.ua