Отримати Хімсекс-набір (partyBox)

Явище «ХІМСЕКС» в Україні існує вже тривалий час, однак під цією назвою зафіксовано у 2017 році, коли організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» провела перші дослідження на цю тему серед ЧСЧ. Враховуючи багатолітню стигму до групи ризику ЧСЧ з боку загального населення, самостигму, та розвиток рейв-культури, таке явище, як «ХІМСЕКС», набирає обертів і дуже швидко поширюється серед спільноти геїв, бісексуалів та інших ЧСЧ.

Кожен клієнт проєкту, що пройшов опитування-анкетування і відповідає критеріям проєкту отримує консультаційні послуги зі зниження ризику, послуги з асистованого тестування на ВІЛ, Сифіліс та спеціальний набір для зменшення шкоди «PartyBox» (два отримання на рік для кожного клієнта).

Всі необхідні консультації можна отимати за допомогою інтернет-месенджерів, а отримати тести на ВІЛ / Сифіліс та набір «PartyBox» можна отримати поштою за рахунок проєкту.

Розповсюдження інформації про існування проєкту відбувається через Instagram, Telegram-канали та через інформаційно-просвітницький ресурс www.gettest.com.ua де ви можете ознайомитися з актуальними новинами та статтями на тему ХІМСЕКС.

Для подачі заявки на отримання набору «PartyBox» за попереднім анкетуванням та консультаціями використовуйте реєстрацію на веб-сайті www.gettest.com.ua