Без рубрики

23 червня в Сумах відбувся круглий стіл з представниками влади та громадянського сектору

Шановні друзі та колеги,

Повідомляємо вас, що 23 червня в Сумах відбувся круглий стіл з представниками влади та громадянського сектору «Побудова громадянського суспільства шляхом налагодження співпраці між владою та громадськістю у наданні послуг з ресоціалізації молоді, що опинилася в конфлікті з законом, в тому числі осіб, що вживають ін’єкційні наркотики».

unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3) 6aac951731ea4342f52f86abf58997a9

Регіональний координатор ГО «Гей-альянс» в Сумській області Беленецька Ольга повідомила присутніх та ЗМІ, що на Сумщині стартувала інноваційна програма «Крок в нове життя» – впровадження в області діяльності із забезпечення комплексної ресоціалізації молоді Сумщини, схильної до протиправної поведінки, віком 12-18 років.

Сумська регіональна рада спільнот та Сумське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» об’єднало ідеєю доступу уразливої категорії молоді до послуг з ресоціалізації Управління ДПтСУ в Сумській області, ЦСССДМ, «Клініки дружні до молоді», Координаційні ради молодих юристів при Управлінні юстиції. Дана діяльність стала можлива, завдяки отриманню коштів Відділенням від управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Передбачається низка заходів з структурами кримінально – виконавчої інспекції ДПтСУ в Сумській області, ЦСССДМ, «Клініками дружніми до молоді», Координаційною радою молодих юристів, за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Діяльність буде впроваджена в містах Суми, Шостка, Конотоп, Білопілля, Лебедин, Охтирка та Глухів.

Після тривалих дискусій, учасники заходу вирішили:

1. Для координації роботи всіх учасників програми укласти спільний план дій та впровадження заходів з ресоціалізації молодих осіб, що знаходяться в конфлікті з законом, в тому числі осіб, які в живають ін’єкційні наркотики та знаходились в місцях позбавлення волі.

2. Проект «Крок у нове життя» популяризувати серед громадських організацій та державних установ, як приклад замовлення послуг громадської ВІЛ-сервісної організації за кошти з обласного бюджету.

3. До реалізації проекту «Крок у нове життя» долучати представників спільноти колишніх засуджених, як практику роботи за методикою «рівний – рівному», в контексті зміни ризикованої поведінки.

Для довідки:

Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “Гей-альянс” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Львівська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Сумська), за фінансової підтримки ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ” та МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар