Події

“АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” взяла участь в акції «Знання про ВІЛ рятують життя»

Vladyslav Fomin
Автор Vladyslav Fomin
У цьому році ми взяли участь в акції «Знання про ВІЛ рятують життя» у традиційному для нас місті, біля меморіалу “Червона стрічка”.
На акції були присутні представники донорського ком’юніті, родини ООН, Міністерства охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я, Київської міської адміністрації, партнерських організацій, які працюють у сфері ВІЛ-сервісу, а також небайдужі громадяни.
На акції наші партнери зі «100% життя» – Мережа ЛЖВ показали серію відеороликів «Знання про ВІЛ рятують життя», які вони підготували разом з відомими українцями. Героями стали дизайнер одягу Іван Фролов, телеведуча Олена Кравець, лідерка гурту Onuka Ната Жижченко, олімпійський чемпіон Жан Бєлєнюк та блогер Олег Машуковський. Режисером виступив Юрій Двіжон. У роликах вони розповідали про своє ставлення до ВІЛ, про значення тестування та лікування, про свою підтримку людям, які живуть з ВІЛ.
Наші організації також підготували власні відеоролики в рамках акції! Дивиться їх на наших сторінках в соцмережах.
Ми дякуємо всім, хто приєднався до акції та підтримує нашу спільну місію. Щороку і разом ми робимо неможливе, аби подолати епідемію ВІЛ.

Про автора

Vladyslav Fomin

Vladyslav Fomin