Без рубрики

30 червня, в приміщенні Львівського обласного центру СНІДу, відбувся круглий стіл, що був присвячений проблемам, які виникли у громадських активістів та інших зацікавлених сторін щодо впровадження обласної програми по боротьбі з ВІЛ/СНІДом у Львівській області

У вівторок, 30 червня, в приміщенні Львівського обласного центру СНІДу, відбувся круглий стіл, що був присвячений проблемам, які виникли у громадських активістів та інших зацікавлених сторін щодо впровадження обласної програми по боротьбі з ВІЛ/СНІДом у Львівській області. В заході взяли участь представники департаментів Львівської ОДА, керівники обласного СНІД-центру, неурядових організацій, активісти уразливих спільнот тощо.

 

Головним каменем спотикання виявилася офіційна відмова Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА від участі в програмі, а це, серед іншого, значні активності щодо надання послуг основним уразливим до ВІЛ групам населення, які так лобіювали активісти від уразливих спільнот та громадські організації.

Регіональний координатор ГО «Гей-альянс» у Львівській області Олена Романець зазначила на необхідності прийняття останнього варіанту програми, де були враховані пропозиції від Львівської регіональної ради спільнот та передбачити заходи щодо надання ЗПТ за кошти місцевого бюджету.

В результаті жвавої дискусії, присутні вирішили:
1. Внести зміни в проект Програми, забравши з неї всі пункти, за які був відповідальним Департамент соціального захисту.
2. Почати роботу над доопрацюванням обласної програми робочою групою. Розглянути можливість передбачити фінансування у Програмі заходів по ЗПТ, а також заходи з реабілітації наркозалежних.
3. Провести робочу зустріч всіх зацікавлених осіб по роботі над проектом Програми 06 липня 2015р. в приміщенні обласного центру СНІДу.

Для довідки:
Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “Гей-альянс” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Львівська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Сумська), за фінансової підтримки ВБО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ” та МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.

Про автора

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ

Залишити коментар